Collection: Best selling products
-
Pre-Order 5lb Box of Blueberries for Pickup
- Regular price
- $28.99
- Sale price
- $28.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pre-Order Bushel of BiColor Corn
- Regular price
- $25.99
- Sale price
- $25.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pre-Order Peck of South Carolina Peaches
- Regular price
- $39.99
- Sale price
- $39.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pre-Order Black Raspberries
- Regular price
- $39.99
- Sale price
- $39.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pre-Order Bushel Green Beans
- Regular price
- $54.99
- Sale price
- $54.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pre-Order Half Bushel of South Carolina Peaches
- Regular price
- $74.99
- Sale price
- $74.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pre-Order Half Bushel of Canning Tomatoes
- Regular price
- $35.99
- Sale price
- $35.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pre-Order Yule Log for Pickup 2023
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pre-Order Bushel of White Corn
- Regular price
- $25.99
- Sale price
- $25.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cookie Decorating with Santa
- Regular price
- from $5.00
- Sale price
- from $5.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Plant Your Own Planter or Hanging Basket Workshop
- Regular price
- from $44.95
- Sale price
- from $44.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Small Produce Tote
- Regular price
- from $64.09
- Sale price
- from $64.09
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Monthly Sampler Tote
- Regular price
- from $100.00
- Sale price
- from $100.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pre-Order 2lb Tub of Sweet Red Cherries
- Regular price
- $13.99
- Sale price
- $13.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Large Produce Tote
- Regular price
- from $90.01
- Sale price
- from $90.01
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pre-Order FROZEN Tart Cherries 10lb
- Regular price
- $39.00
- Sale price
- $39.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 3
- Next page